Reference
Co o mě napsaly klientky
Oceňuji velmi rychlou domluvu, lidskou komunikaci a mnoho rad, které mi pomohly. Ač je kojení přirozené, umí být vlastně i velmi náročné, proto je citlivý přístup opravdu důležitý. Paní Zuzanu můžu upřímně doporučit, při konzultaci jsem se cítila příjemně a o další vývoj se sama zajímala.
Petra
S návštěvou paní Zuzky jsem velmi spokojená, hlavně s ochotou přijet velmi rychle k nám domů. Večer jsem jí napsala a hned druhý den ráno dorazila. Bylo nutné reagovat rychle z důvodu bojkotu kojení. Byla pro mě velkou oporou! Paní Zuzka je velmi milá a nápomocná. Zkontrolovala polohy ke kojení, doporučila vychytávky a ukázala, jak vázat šátek. Synovi také zkontrolovala v ústech uzdičky a doporučila návštěvu lékaře. Jsem velmi vděčná za její zájem a podporu přes Whatsapp, mohu se na ni kdykoliv obrátit. Líbí se mi její přístup a určitě ji mohu všem doporučit.
Denisa
S paní Weiserovou máme pozitivní zkušenost, pomohla nám velmi ochotně a rychle (do druhého dne). Poskytla cenné a praktické rady - jak doma při návštěvě, tak i následně průběžně prostřednictvím zpráv, kdykoliv jsme potřebovali. Ceníme si ochoty, zájmu a milého a uklidňujícího přístupu.
Miroslava
Paní doktorku jsem kontaktovala po tom co mi byl pediatričkou u 3m syna doporučen příkrm, bez jakékoli kontroly mého kojení a laktace. To se mi to nezdálo a hlavně jsem se kojení nechtěla vzdát. Paní doktorka přijela rychle, strávila u nás skoro 2 hodiny, zkontrolovala nám přisátí syna, ukázala kojení v nosítku a odpověděla na všechny moje dotazy. Syn hned další týden přibral 163g a další dokonce skoro 250g. Paní doktorku velmi doporučuji a určitě ji budu kontaktovat v případě dalších potíží či dotazů.
